Ну, як вже пішов Subaru-двіж, то продовжуємо! 03/06/2026 / Nitro / 0 Коментарів Власник червоненької – @thiskooo Червоне – то любов! :) #subaru #impreza #wrx #sti #jdminua Новини Попередня публікація Чергова порція гугл-мапс-карспотінгу від @an.sheve – цього разу Mitsubishi / Subaru. Наступна публікація Нечастий гість в нас – бо їх і мало і прайс не для кожного – Honda S2000. Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Залишити відповідь