Буває таке, ідеш собі у справах і тут - Mazda Cosmo CD. Дякуємо підписнику за фото. А що цікаве ві зустрічали на вулицях?Також, якщо власник тут - більше фото було б добре побачити :)#mazda #cosmo #jdm #jdminua

Дякуємо підписнику за фото. А що цікаве ві зустрічали на вулицях?
Також, якщо власник тут – більше фото було б добре побачити :)