Чудова синтвейв-атмосфера, так тримати! 24/05/2026 / Nitro / 0 Коментарів Дякуємо за фото @drksdemax Новини Попередня публікація Ще дві машинки з першого зльоту 2011, чи відома їх подальша доля? Наступна публікація Ще партія живих фото з Батьківщини від @pyzhykandrew – цього разу цікаві машини на вулицях. Запрошуємо до подорожі! Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Залишити відповідь