Був в нас на першому зльоті такий Prelude. Хто в курсі, де він і як він зараз? :) Відмічайте власника! 18/05/2026 / Nitro / 1 коментар Новини Попередня публікація А-ну, Бандити, зізнавайтеся, в кого зараз цей Eclipse з першого і подальших зльотів? Наступна публікація Невеличка чергова підбірочка фоток з гугл-мап, на цей раз це Mazda! 1 коментар Nitro (Автор запису) 22/05/2026 о 15:09 знайдено – він зараз в кацапів… :( Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я * Email * Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
знайдено – він зараз в кацапів… :(