With passion for Japan cars!

Був в нас на першому зльоті такий Prelude. Хто в курсі, де він і як він зараз? :) Відмічайте власника!

1 коментар

  1. Nitro

    знайдено – він зараз в кацапів… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *